21.11.2020

Od začátku října, kdy se Niky narodilo 13 štěňátek, nebylo moc času na aktualizace. To ale neznamená, že se u nás nic neděje :)

Miminka oslavila 19.11. 7 týdnů na světě a brzy se rozutečou do nových rodinek. Na všech 13, resp. 12, štěňátek milující rodiny čekají a moc se těší. 12 proto, že jeden z chlapečků zůstává bydlet s námi :) Více o něm naleznete na jeho osobní stránce.

Ještě před uzavřením veškerých akcí jsme se Sofinkou stihly složit všestranné zkoušky - ze Sofi se tak stala ve 3 letech všestranně lovecky upotřebitelná fena!

10.-11.10., VZ

Divine Sophia Griffella - III. cena (limitní známka 1 z barvy) - VŠESTRANNĚ UPOTŘEBITELNÝ PES "U"!!!

V polovině října si ještě Samík odskočil na vyšetření očí - s nejlepším možným výsledkem.

Divine Angel Griffella - oči čisté (MVDr. Beránek)!!!

2.10.2020

V noci ze čtvrtka na pátek se u nás stal zázrak - Niky porodila neuvěřitelných 13 štěňátek. Máme 7 chlapečků a 6 holčiček. Někteří chlapečci jsou volní!

29.9.2020

Zatímco Nikolka pracuje na miminkách, my jsme stihli ještě pár psíčkových akcí, které dopadly naprosto skvěle!

Teď už budeme jen netrpělivě očekávat příchod našich "F" miminek!

13.9. KV Královice

Divine Angel Griffella, třída vítězů - V1, CAC, CC, 2. nejlepší dospělý pes!!!

Divine Lucy Lou Griffella, třída otevřená - V

27.9. KZVP Vacíkov

Divine Sophia Griffella - I. cena, CACT, CCT, celkově druhé místo z 12 psů!!!

18.8.2020

Krátce po návštěvě Švédska s Niky jsme se se Sofi rozjely na podzimní zkoušky k Táboru. Teploty byly celý víkend opravdu extrémní, ale i přes to si Sofinka vedla naprosto perfektně! Stejný víkend si také velmi dobře vedla na jiných podzimních zkouškách Andělka (Bombastic Angela Griffella). Majitelce Andělky moc gratuluji a děkuji za perfektní práci, kterou společně odvádíte!

8.8. KPZ Kyselka

Bombastic Angela Griffella - I. cena, res. CACT, 7. místo z 24 psů!!!

9,8. KPZ Zahrádka u Tábora

HUCh, JCHCZ Divine Sophia Griffella - I. cena, CACT, CCT, 2. místo z 10 psů!!!

6.8.2020

Máme za sebou nádherných pár dní v dalekém Švédsku, kam jsme se vydali s Niky na krytí. Krytí proběhlo ve Švédsku, kde byla panička s Linkem na dovolené (jinak je jejich domovem Norsko). Vše šlo naprosto ukázkově a tak doufám, že za měsíc uvidíme na sonu malé flatí kuličky :)

24.7.2020

Niky se rozhodla, že miminka komplet zvládne ještě letos a začala hárat o dva měsíce dříve :) bohužel původně vybraný pejsek není schopný krytí, tudíž jsem musela najít "náhradní" řešení. A myslím, že jsem nevybrala vůbec špatně.. :) držte palce, ať je naše cesta úspěšná!

28.5.2020

Niky se Sofi podstoupily vyšetření očí s tím nejlepším výsledkem!

Bombastic Verona Griffella - oči čisté (MVDr. Beránek)

Divine Sophia Griffella - oči čisté (MVDr. Beránek)

19.3.2020

Aktualizovala jsem stránku plánovaných vrhů. Letos nás čekají poslední štěňátka po Niky a na přelomu roku první štěňátka po Sofi. Pro Nikolky vrh už tatíka známe, pro Sofinky stále pečlivě vybírám, ale už teď se na oba dva vrhy moc těším!

9.3.2020

Máme za sebou od začátku roku pár skvělých akcí a výsledků, takže by byla škoda se nepodělit :)

Největší událostí od začátku roku byl nepochybně Crufts. Sofinka se loni neplánovaně nominovala na výstavě v Maďarsku a já jsem samozřejmě neodolala a Sofinku přihlásila. Nečekala jsem žádné velké výsledky, měla jsem za to, že loni si svůj největší úspěch na této výstavě vybrala nádherným 4. místem ve třídě mladých z 18 fen. Letos byla nahlášená do special working třídy, kam se každoročně nahlásí velmi kvalitní konkurence. Sofinka patřila k jedné z nejmladších nahlášených do této třídy. Jaké obrovské překvapení mě čekalo! Sofinka si vyběhala naprosto neskutečné druhé místo! Upřímně se přiznávám, že jsem její výsledek obrečela ještě v kruhu :)

Na této výstavě se však nedařilo jen nám, ale také ostatním českým odchovům žijících u nás i v zahraničí, všem moc moc gratulujeme!

Crufts 2020

Divine Sophia Griffella - 2nd ve special working class!!!

Další skvělé zprávy jsou zdravotní.

Divine Lucy Lou Griffella - DKK 0/0, DLK 0/0, PL 0/0!!!

Divine Sophia Griffella - renální dysplazie N/N (obě alely zdravé, prosté dědičných vad)

A v neposlední řadě je potřeba se pochlubit výstavními výsledky ze začátku roku :)

NVP Brno, rozhodčí: pí. J. Jindřichovská

Divine Sophia Griffella, vítězů - V2, res. CAC

Enjoy The Sunrise Griffella, mladých - V

Na závěr bych ještě ráda vyzdvihla úspěchy Ghiga (CIE, CIB, ITCh, ITJCh, Top dog 2019 Divine by Shiny Coat Griffella), našeho odchovu žijícího v Itálii. Loňský rok byl pro něj neskutečně úspěšný a odnesl si za něj ocenění Top dog 2019. Na letošní první výstavě si vyběhal další z CACIBů a dokončil tak Interšampiona a Mezinároního výstavního šampiona!!!