9.11.2021

Dlouho zde neproběhla žádná aktualizace a tuto musím začít jednou z nejsmutnějších zpráv, které chovatel může oznamovat.

V pondělí 8.11. se 11 týdenní Roxy odpojila ze zahrady od smečky. O den později bohužel přišla zpráva nejhorší. Zlatíčko moje, je mi to tak líto. Měla si tu být mnohem, mnohem déle..

3.9.2021

Štěňátka oslaví v neděli již dva týdny na světě! Krásně nabírají, spinkají.. už se jim rozlepila očíčka a snaží se o první krůčky :) aktuálně máme volné 2 chlapečky.

Další skvělou novinkou je, že první krytí Sama (Divine Angel Griffella) se zdařilo a začátkem října se mu v CHS Badaine narodí černá štěňátka. Více informací zde.

26.8.2021

MÁME ŠTĚŇÁTKA!

Sofinka v neděli 22.8. v odpoledních hodinách porodila neskutečných 14 štěňátek. Dvě holčičky svůj příchod na svět bohužel nezvládly. Radujeme se tak z 12 krásných štěňátek - 7 holčiček a 5 chlapečků. 2 holčičky a 2 chlapečci čekají na ty nejlepší majitele :)

Více info v sekci "Aktuální vrhy".

26.7.2021

Sanynka se o víkendu zúčastnila svých druhých working testů. Do poslední chvíle jsem se rozmýšlela, jestli to zkusit.. a nakonec jsem nahlásila. Vyplatilo se! Sanynka předvedla krásnou práci a dokonce se dostala až do rozstřelu o 3. místo. Rozstřel už se nám pak nepovedl, ale to vůbec nevadí a my se těšíme na nějaké příště!

WT Chlumec nad Cidlinou, třída Newcomers (E)

Enjoy The Sunrise Griffella - 88/100b, velmi dobře, 4. místo ze 17 týmů!

17.7.2021

Po menší době zase malá aktualizace :) Největší novinkou je, že krytí Sofinky bylo úspěšné a okolo 20.8. se u nás narodí černá štěňátka! Příjímáme rezervace, více info v sekci Plánované vrhy.

Také jsme se zúčastnili několik výstav. Jackoškovi bylo 1.7. 9 měsíců a rozjel to ve velkém :) na národních výstavách ho obě paní rozhodčí moc chválily, bohužel je to pořád ještě žížalka, což se projevilo na hodnocení na klubovkách (stejně jako u jeho brášky :)). V kruhu se chová ale naprosto zkušeně, je moc šikovný! Všechny dětičky mi dělají obrovskou radost!

3.7.2021 NVP Klatovy, rozhodčí: pí. Darina Mervová

Follow Your Dreams Griffella, mladých - V1, CAJC!!!

Enjoy The Sunrise Griffella, otevřená - V2

5.7.2021 Oblastní klubová výstava Královice

Follow Your Dreams Griffella, mladých - VD2

6.7.2021 KV Královice

Bombastic Verona Griffella, čestná - V1, BIS2 čestná!!!

Authentic Charm Griffella, veteránů - V1!

Enjoy The Pirate's Soul, otevřená - V2, res CAC!

Enjoy The Sunrise Griffella, otevřená - V

Follow Your Dreams Griffella, mladých - VD

Fast and Furious Griffella, mladých - VD

Jack + Sunny - BIS pár

17.7.2021 NVP Mladá Boleslav, rozhodčí: pí. K. Vaníčková

Follow Your Dreams Griffella, mladých - V1, CAJC, BOJ!!!

Enjoy The Sunrise Griffella, otevřená - V1, CAC!!!

22.6.2021

V posledních dnech u nás bylo trochu rušno :) Sofinka se v pátek 11. června rozhodla hárat.. radost z hárání bych měla o něco větší, kdyby tak den-dva počkala, neboť měla 12. nastoupit na WT soutěž :D na poslední chvíli jsem tedy holky vyměnila a v sobotu ráno nastoupila na své první WT Sanča. Sanynka pracovala moc hezky, bohužel se jí podařilo hned na první disciplíně vyběhnout za aportem, což je na working testech vylučující. Na dalších 3 discpilínách ale "schytala" moc krásné hodnocení - 17b, 19b a 20b z 20 možných.

Ve čtvrtek Sofi podstoupila všechny krevní testy (hematologii, biochemii a SDMA) s výbornými výsledky. Nic tak nebránilo pátečnímu odebrání krve na progesteron. Ten vyšel dle očekávání ještě velmi nízko a my se chystali na další test v pondělí. Jaké bylo naše překvapení, když v pondělí zněl verdikt "krýt hned". A tak se stalo :) doufám, že za pár týdnů uvidíme na ultrazvuku malé bublinky!

Včera se ke mně dostala ještě jedna skvělá zpráva. Lucy (DIvine Lucy Lou Griffella) úspěšně složila canisterapeutické zkoušky pod záštitou organizace Helppes! Moc majitelům gratulujeme!

25.5.2021

Jelikož nás Sofinka s háráním trochu napíná, tak si krátíme čas alespoň tréninky a hlásíme na všechny plánované akce jako šílení :D tak moc nám všichni psí i nepsí přátelé chybí!

Sofinky sestřička už má ale svoji první letošní akci úspěšně za sebou a my máme obrovskou radost!

23.5. OVVR Blevice

Divine Lucy Lou Griffella "Lucy" - prospěla (aport se zvěří)!

Lucy tímto splnila poslední podmínku chovnosti :)

28.4.2021

Vzhledem k mnoha opatřením a zákazům se nemůžeme věnovat "psím akcím", ale to neznamená, že se u nás nic neděje :) pravidelně se setkáváme na venčení či cvičení se sourozenci z vrhu F, kteří brzo oslaví 7 měsíců. Všechna štěňátka krásně rostou a my z nich máme velkou radost :)

Na Sofinky hárání stále čekáme, zřejmě má v plánu nás trochu napínat :)

22.2.2021

Dnes na mě čekal ve schránce dlouho očekávaný dopis.

Enjoy The Sunrise Griffella - DKK 0/0, DLK 0/0!!!

3.2.2021

První zdravotní výsledky Sunnynky jsou na světě!

Enjoy The Sunrise Griffella "Sunny" - PL 0/0!!!

25.1.2021

Letošní rok pro nás začal asi nejhůř, jak mohl. V úterý 19.1. nechtěla Sissinka žrát.. strávila den na klinice, podstoupila mnoho krevních testů, aby se ve středu potvrdila diagnźa AIHA - autoimunitní hemolytická anemie. Spouštěčem byla pravděpodobně prosincová operace zubů. Sissinka bojovala statečně, ale nemoc postupovala příliš rychle a v pátek 22. jsme ji nechali utéct za duhu za maminkou Elli a tatínkem Griffíčkem. Chybíš nám každou vteřinu :(

140923823_4032279116782705_4775212414768513946_n