Novinky

25.3.2019

Našim miminkům je dnes přesně měsíc! Mají za sebou 2 odčervení a spoustu návštěv. Na své nové majitele čeká poslední chlapeček :)

23.3.2019

Z Itálie dorazila další krásná zpráva, tentokát zdravotní.

Divine by Shiny Coat Griffella - DKK 0/0, DLK 0/0!!!

11.3.2019

Minulý týden v úterý začal dlouho plánovaný a připravovaný výlet do Velké Británie na jednu z nejprestižnějších výstav na světě - Crufts dog show, kam se naše psí holky loni nominovali. Cesta byla dlouhá a náročná - skoro 21 hodin. Ve čtvrtek nastal den D a přinesl nám naprosto neuvěřitelný a snový výsledek! Sofinka se ve svých pouhých 16 měsících umístila ve třídě mladých na krásném č. místě z 15 přihlášených fen! Sen každého chovatele! Nika se ukázala ve třídě pracovní, kde se sice neumístila, ale společný čas na zeleném koberci jsme si moc užily.

Teď už jsme zase zpátky u psích miminek, která neuvěřitelnou rychlostí rostou - všechna očíčka jsou otevřená, učí se používat tlapičky, začínají se navzájem okusovat.. :) Dneska naprosto bez komplikací a řevu proběhlo první odčervení a stříhání drápků.

Crufts 2019

Divine Sophia Griffella, Junior (15) - RESERVE!!!

1.3.2019

Konečně je trocha klidu na aktualizaci :) po probdělé neděli a velké části noci z neděle na pondělí začal okolo 3 ráno přicházet na svět náš vrh Enjoy. Ultrazvuk nám mnoho štěňátek neukázal a s paní doktorkou jsme se shodli, že jich tam bude tak 6-8. Sissinka si pro nás ale připravila o něco větší nadílku.. :) od půl 4 do půl 10 přišlo na svět 10 zdravých a vitálních štěňátek - 6 chlapečků a 4 holčičky. Porod se zdál být u konce. Když bylo všechno uklizeno, Sissinka čistá, kontrolní ultrazvuk domluvený.. začala Sissinka znovu tlačit a v půl 12 přišla na svět 5. princezna :) Všech 11 štěňátek se má čile k světu, maminka Sissinka se o ně moc pěkně stará.

Z tohoto vrhu máme volné poslední 3 chlapečky! Pro více info mě neváhejte kontaktovat :)

Img_8598_3

3.2.2019

V dnešní zasněžený den jsme si udělali výlet na poslední výstavu před narozením štěňátek. Sofinka nemohla svoji kariéru mladých zakončit lépe ❤️

CACIB Brno

Divine Sophia Griffella, třída mladých (3) - V1, CAJC a nový JUNIOR ŠAMPION CZ!!!

26.1.2019

Ghigo opět bodoval!

3xCACIB Rimini

Divine by Shiny Coat Griffella - 3x CAC, 2x CACIB, BOS, res CACIB, Romagna Winner 2019!!!

20.1.2019

V pátek mi přišla další krásná zpráva od Winýska a jeho paničky!

Bombastic Wind Griffella - oči čisté vč. GONIA

Moc gratulujeme!

17.1.2019

Dnešní ultrazvuk POTVRDIL březost naší Sissinky!  Štěňátka očekáváme okolo 26.února.

12.1.2019

Výstavní sezóna pro nás nemohla začít lépe :) Samíček a Ghigo se ve svých čerstvých 15 měsících poprvé předvedli mezi dospěláky a rozhodně se neztratili :)

NVP Brno, rozhodčí: pí. Fintorová (SK)

Divine Angel Griffella, mezitřída (2) - V1, CAC, Národní vítěz, BOS a NOVÝ JUNIOR ŠAMPION ČR!!!

Divine Sophia Griffella, mladých (2) - V1, CAJC, BOJ!!!

Divine Dusty Griffella, mladých (2) - V1

CACIB Padova (IT), rozhodčí: pí. Ann Roth

Divine by Shiny Coat Griffella, mezitřída - V1, CAC, CACIB a BOB!!! 

Archiv 2018